Zaposlitev

O podjetju AUDAX d.o.o.

Audax d.o.o. je na področju medicinske informatike eno najkompetentnejših podjetij v Sloveniji. S svojimi rešitvami pokrivamo informacijske stebre tako zasebnih zdravstvenih združb, kot tudi javnih zdravstvenih zavodov. Specialistične klinične aplikacije proizvajamo za največje svetovne proizvajalce rentgenskih diagnostičnih naprav v svetu.

Z dodatnim razvojem programske opreme in uvajanjem modernih računalniških tehnologij želimo okrepiti svojo ekipo strokovnjakov.

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

Zaradi izdelave kliničnih aplikacij in ponovne izdelave programske opreme za uporabo v zdravstvu, potrebujemo nove sodelavce:

  • Programer z znanjem programskega jezika DELPHI in poznavanjem MS SQL (m/ž; več mest)

Zaposlimo razvojnike z odličnim poznavanjem in izkušnjami na področjih:

  • programiranje v okolju Windows, znanje programiranja v okolju Delphi,
  • MS SQL baza podatkov,
  • delo s programi za podporo razvoju, Jira, Confluence, Subversion.

Pričakujemo

  • dobre socialne kompetence,
  • pozitiven odnos do dela,
  • natančnost, odgovornost, samostojnost in vestnost,
  • visoko motiviranost in zavzetost za delo,
  • ustvarjalno razmišljanje.

Ponujamo

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev in stimulativno plačilo,
  • zanimivo, kreativno in dinamično delo v podjetju z odličnimi referencami tako doma, kot v tujini,
  • stabilnost zaposlitve,
  • urejeno in ustvarjalno delovno okolje,
  • možnost izpopolnjevanj.